iKnopka

Юридична фірма

ЮстВісПонеділок, 20.05.2024, 11:08
ppjustvis@gmail.com   Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | RSS
Меню сайту

Наше опитування
Які юридичні послуги найоптимальніші для підприємств?
Всього відповідей: 133

Форма входу

Юридичні новини
[29.03.2014]
Наследство (0)
[02.09.2013]
Утилізаційний збір (1)
[24.05.2013]
Посвідчення водія (0)
[30.04.2013]
Абонентське юридичне обслуговування (0)
[16.04.2013]
Травневі канікули (0)

КОРИСНЕ
 • РАДИОБАЗАР
 • АТС КЕ Квант
 • ПОДАРУНКИ і СУВЕНІРИ
 • Ксерокс у Львові
 • Чехол для iPad • Що треба знати щоб не платити штраф

  Після збільшення штрафів за порушення ПДР (правил дорожнього руху) кардинально збільшилась кількість зафіксованих порушень. В кожного інспектора є «план-рознарядка» скільки протоколів, якого виду потрібно скласти. У величезній кількості випадків ДАІвці складають протоколи про порушення ПДР без жодних законних підстав для цього. Враховуючи те, що після сумнозвісних змін, інспектори присвоїли собі право окрім протоколу відразу складати постанову, вони тепер себе відчувають абсолютно всевладними і безкарними.  

  Таку ситуацію змінити можна лише масовим оскарженням в суді незаконних постанов і протоколів.

  Якщо Ви свідомий водій, якого дістали постійні знущання ДАІвців над простими водіями, Вам варто знати кільки простих, але дуже важливих істин.

  Перше, і найголовніше.

   Інспектор ДАІ не має права складати Постанову про притягнення до адміністративної відповідальності водія НА місці вчинення адміністративного порушення.

  Це випливає з норм КУпАП, який вказує чіткий перелік випадків коли Постанова може складатись на місці вчиненні амін порушення – норм, які стосуються порушень ПДР в цьому переліку немає. Окрім того в цьому випадку не складається Протокол, при зупинці Вас інспектором, протокол складається завжди. А також найважливішою передумовою є згода «особи, яка притягається до адміністративної відповідальності» з вчиненням амін.правопорушення.

  Тому у випадку складення протоколу про адміністративне правопорушення ми наполегливо рекомендуємо в полі для пояснень в протоколі вказати:

  «Я ПДР не порушував. З протоколом не погоджуюсь.»

  Друге.

  Складення протоколу і постанови на місці вчинення адміністративного порушення порушує всі основоположні норми щодо винесення постанови передбачені в КУпАП.

  А також фактично унеможливлює використання жодного з передбачених ст. 268

  прав особи, яка притягається до адміністративної відповідальності.

  Тому для фіксації цього моменту, ми наполегливо рекомендуємо, в полі для пояснень в протоколі додатково вказати:

  «Прошу відкласти розгляд адмін.справи, щоб я міг скористатися своїм законним правом на юридичну допомогу».

  Третє.

  Якщо ви вказали в протоколі першу і другу фразу, то інспектор зобов’язаний не виносити постанови, а зібрати докази Вашої вини і долучивши їх до протоколу направити уповноваженому органу (начальник ВДАІ) для розгляду, а копію протоколу надати Вам (якщо не надав, то вимагайте це). На протязі 15 днів Вам повинно прийти повідомлення про розгляд. До того моменту Вам потрібно звернутись до нас для кваліфікованої допомоги.

  Четверте.

  Якщо інспектор не звертає уваги на Ваше клопотання про перенесення розгляду адмін.справи і незаконно винесе Постанову, то вищевказані обставини є вже достатніми для скасування будь-якої постанови, навіть не дивлячись на матеріальну суть порушення чи не порушення ПДР.

  П’яте.

  Окрім цих кричущих і абсолютно явних порушень, в кожному окремому випадку ДАІвці постійно порушують і інші процесуальні та матеріальні норми.

  Найбільш загальні і часті випадки висвітлені в інших розділах сайту.

   

              Ми закликаємо всіх водіїв оскаржувати всі незаконно складені постанови і протоколи про адміністративні правопорушення. Тільки масовим зверненнями в суди можна хоч якось вплинути на беззаконня і свавілля ДАІ.

  Для позитивного результату радимо звернутись до нас. Оскільки є ще багато юридичних тонкощів, які потрібно враховувати при оскарженні.

   

   

   

   

  Пошук

  Сайти
 • Л А А С
 • ЗАЛІЗНИЧНІ КВИТКИ
 • АВТОБУС
 • КОНТРОЛЬ ПОШТИ
 • База жителів
 • Все для Apple

 • Дискусії на форумі

  Copyright MyCorp © 2024