iKnopka

Юридична фірма

ЮстВісВівторок, 23.04.2024, 02:42
ppjustvis@gmail.com   Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | RSS
Меню сайту

Наше опитування
Які юридичні послуги найоптимальніші для підприємств?
Всього відповідей: 133

Форма входу

Юридичні новини
[29.03.2014]
Наследство (0)
[02.09.2013]
Утилізаційний збір (1)
[24.05.2013]
Посвідчення водія (0)
[30.04.2013]
Абонентське юридичне обслуговування (0)
[16.04.2013]
Травневі канікули (0)

КОРИСНЕ
 • РАДИОБАЗАР
 • АТС КЕ Квант
 • ПОДАРУНКИ і СУВЕНІРИ
 • Ксерокс у Львові
 • Чехол для iPad • Державна реєстрація Товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ, рус. - ООО)

  Така організаційно-правова форма юридичної особи як Товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ), є найрозповсюдженішою. Відносно не великий мінімальний статутний капітал, простий порядок державної реєстрації (порівнюючи з акціонерними товариствами) та не великі терміни реєстрації товариства, забезпечує високу популярність як серед бізнесменів початківців, так і серед впевнених акул бізнесу. До речі, щодо останніх, то це є також можливість створення окремих напрямків для розвитку свого бізнесу, створюючи дочірні підприємства.
  Ця юридична послуга включає збір пакету необхідних документів для проведення державної реєстрації Товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ), відкриття рахунків у банках, складення статутів, протоколів, резервування найменування Товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ), написання заяв, подача документів у відповідні органи та установи, отримання свідоцтва про державну реєстрацію Товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ), довідок, реєстрація у фондах, за необхідності отримання дозволу на виготовлення та безпосереднє виготовлення печатки, здійснення всіх необхідних дій та платежів, які потрібні для початку роботи товариства (під ключ).

  Державна реєстрація Приватного підприємства (ПП, рус. - ЧП)

  Приватне підприємство (ПП) - це є юридична особа, що створюється за рахунок майна фізичної особи та яка є його власником. Але законодавством передбачено створення приватного підприємства декількома особами. Те, що для юридичних осіб такої організаційно-правової форми не встановлено мінімального розміру статутного капіталу, та те, що воно має властивості юридичної особи, є сут`євими аргументами для майбутніх засновників, при виборі організаційно-правової форми здійснення їхньої підприємницької діяльності.
  Ця юридична послуга включає збір пакету необхідних документів для проведення державної реєстрації Приватного підприємства (ПП), відкриття рахунків у банках, складення статутів, протоколів, резервування найменування Приватного підприємства (ПП), написання заяв, подача документів у відповідні органи та установи, отримання свідоцтва про державну реєстрацію Приватного підприємства (ПП), довідок, реєстрація у фондах, за необхідності отримання дозволу на виготовлення та безпосереднє виготовлення печатки, здійснення всіх необхідних дій та платежів, які потрібні для початку роботи підприємства (під ключ).

  Державна реєстрація Фізичної особи – підприємця (ФОП, рус. - ФЛП)

  Це найпростіша та найшвидша державна реєстрація підприємницької діяльності. Вона передбачає безпосередню участь фізичної особи у здійсненні нею підприємницької діяльності. Перевагою такої форми підприємництва, є простота у документообігу та оподаткуванні.
  Ця юридична послуга включає збір пакету необхідних документів для проведення державної реєстрації фізичної особи-підприємця (ФОП), відкриття рахунків у банках (при необхідності), написання заяв, подача документів у відповідні органи та установи, отримання свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця (ФОП), довідок, реєстрація у фондах, за необхідності отримання дозволу на виготовлення та безпосереднє виготовлення печатки, здійснення всіх необхідних дій та платежів, які потрібні для початку здійснення підприємницької діяльності (під ключ).
  Пошук

  Сайти
 • Л А А С
 • ЗАЛІЗНИЧНІ КВИТКИ
 • АВТОБУС
 • КОНТРОЛЬ ПОШТИ
 • База жителів
 • Все для Apple

 • Дискусії на форумі

  Copyright MyCorp © 2024