Продаж автомобіля - 15 Січня 2013 - ЮстВіс
iKnopka

Юридична фірма

ЮстВіс



Неділя, 11.12.2016, 00:18
ppjustvis@gmail.com   Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | RSS
Меню сайту

Наше опитування
Які юридичні послуги найоптимальніші для підприємств?
Всього відповідей: 133

Форма входу

Юридичні новини
[29.03.2014]
Наследство (0)
[02.09.2013]
Утилізаційний збір (1)
[24.05.2013]
Посвідчення водія (0)
[30.04.2013]
Абонентське юридичне обслуговування (0)
[16.04.2013]
Травневі канікули (0)

КОРИСНЕ
  • РАДИОБАЗАР
  • АТС КЕ Квант
  • ПОДАРУНКИ і СУВЕНІРИ
  • Ксерокс у Львові
  • Чехол для iPad

  • Головна » 2013 » Січень » 15 » Продаж автомобіля


    11:56
    Продаж автомобіля

    Дохід від продажу або обміну авта уже не оподатковується

    З 1 січня 2013 року набули чинності положення Податкового кодексу України про оподаткування доходів від продажу автомобілів, мотоциклів, мопедів.


    Так, не оподатковується дохід, який платник податків отримав від продажу протягом звітного (податкового) року одного з об'єктів рухомого майна – легкового автомобіля, мотоцикла, мопеда.

    У разі продажу протягом року двох і більше об’єктів рухомого майна, отриманий платником дохід підлягає оподаткуванню за ставкою 5%.

    Порядок оподаткування операцій з продажу (обміну) об'єктів рухомого майна регламентовано ст.173 Податкового кодексу, в яку Законом України від 02.10.12 №5413-VI внесено зміни.

    Переглядів: 345 | Додав: justvis | Теги: автомобіль | Рейтинг: 0.0/0

    ОПУБЛІКУВАТИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ


    Всього коментарів: 0
    Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
    [ Реєстрація | Вхід ]
    Пошук

    Сайти
  • Л А А С
  • ЗАЛІЗНИЧНІ КВИТКИ
  • АВТОБУС
  • КОНТРОЛЬ ПОШТИ
  • База жителів
  • Все для Apple

  • Дискусії на форумі

    Copyright MyCorp © 2016