ЮстВіс - Вибори 2012 для українців за кордоном
iKnopka

Юридична фірма

ЮстВіс



Неділя, 11.12.2016, 00:21
ppjustvis@gmail.com   Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | RSS
Меню сайту

Наше опитування
Які юридичні послуги найоптимальніші для підприємств?
Всього відповідей: 133

Форма входу

Юридичні новини
[29.03.2014]
Наследство (0)
[02.09.2013]
Утилізаційний збір (1)
[24.05.2013]
Посвідчення водія (0)
[30.04.2013]
Абонентське юридичне обслуговування (0)
[16.04.2013]
Травневі канікули (0)

КОРИСНЕ
  • РАДИОБАЗАР
  • АТС КЕ Квант
  • ПОДАРУНКИ і СУВЕНІРИ
  • Ксерокс у Львові
  • Чехол для iPad



  • Вибори 2012 для українців за кордоном

    Українці, які на час виборів перебувають чи проживають за кордоном можуть проголосувати за партійні списки.
    Витяг з ст 19 Закону України Про державний реєстр виборців:
    "Стаття 19. Порядок звернення особи за власною ініціативою до
     органу ведення Реєстру щодо включення до Реєстру 
    1. Особа, яка набула права голосу, або особа, яка має право
    голосу, однак виявила, що вона не включена до Реєстру, може за
    власною ініціативою звернутися до органу ведення Реєстру за місцем
    свого проживання на території України щодо свого включення до
    Реєстру.
    2. Особа, зазначена в частині першій цієї статті, подає
    органу ведення Реєстру письмову заяву за формою, встановленою
    розпорядником Реєстру, із зазначенням відомостей про себе,
    наведених у статті 6 та пункті 1 частини першої статті 7 цього
    Закону, і пред'являє документ, що посвідчує особу та підтверджує
    громадянство виборця, - паспорт громадянина України або тимчасове
    посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула
    громадянства України), копія якого додається до заяви. Відомості
    про постійну нездатність виборця пересуватися самостійно
    зазначаються у заяві, яка подається разом з документом, що
    підтверджує відповідний факт. Особі, яка є військовослужбовцем
    строкової служби, для подання такої заяви надається відпустка на
    строк, достатній для звернення до органу ведення Реєстру.
    3. Особа, яка набула права голосу і проживає чи на час
    набуття права голосу перебуває за межами України, може звернутися
    щодо свого включення до Реєстру до закордонної дипломатичної
    установи України за місцем свого проживання чи перебування із
    заявою за формою, зазначеною в частині другій цієї статті. До
    заяви додається копія пред'явленого документа, що посвідчує особу
    і підтверджує громадянство виборця, - паспорт громадянина України
    для виїзду за кордон, дипломатичний паспорт, службовий паспорт або
    тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа недавно
    набула громадянства України). Керівник закордонної дипломатичної
    установи України невідкладно передає заяву органу ведення Реєстру
    в Міністерстві закордонних справ України.
    "

    Тобто, особа,яка набула права голосу i проживає чи на час набуття права голосу перебуває за межами України, може звернутися до закордонної дипломатичної установи України за мiсцем свого проживання чи перебування щодо свого включення до Реєстру виборцiв, змiни своїх персональних данних або шодо змiсту своїх персональних данних у Реєстрi.
    Пошук

    Сайти
  • Л А А С
  • ЗАЛІЗНИЧНІ КВИТКИ
  • АВТОБУС
  • КОНТРОЛЬ ПОШТИ
  • База жителів
  • Все для Apple

  • Дискусії на форумі

    Copyright MyCorp © 2016